DJI навчила безпілотник облітати перешкоди і “бачити” людей

размещено в: Новости | 0
DJI навчила безпілотник облітати перешкоди і “бачити” людей
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія DJI анонсувала квадрокоптер Phantom 4-го покоління, який здатний літати сам по собі, практично без втручання оператора. Крім підтримки режиму автономного польоту, нова модель безпілотника отримала покращений дизайн і більш місткий акумулятор.

Головна інновація в Phantom 4 — вміння “бачити” перешкоди. Приміром, якщо направити його через річку, пересічну високим мостом, дрон прискориться і спробує його облетіти, або, якщо це неможливо, замре перед ним в очікуванні наступної команди.

Розпізнавати зустрічні об’єкти 4 Phantom допомагає нова система з п’яти камер: двох спереду, двох внизу і основний для відеозйомки в 4K-якості. Зображення, захоплені камерами, аналізують алгоритми комп’ютерного зору, які будують 3D-модель навколишнього світу і допомагають апарату орієнтуватися в просторі.

За враженнями редактора The Verge Бена Поппера, новинку DJI не випадково розбити об стіну, врізався в ліхтарний стовп або змусити “атакувати” інших людей. А нова функція TapFly дозволяє взагалі не вивчати управління квадрокоптером: користувачеві досить натиснути на кнопку зльоту, вказати напрямок і насолоджуватися видами на екрані.

 

Крім того, за рахунок нових камер і двох ультразвукових датчиків Phantom 4 тримається в повітрі стабільніше (до п’яти разів, кажуть у DJI), ніж модель попереднього покоління. “Попередня версія Phantom зависла б на місці, нахилялася в сторони і коректувала позицію на кілька дюймів, в залежності від вітру. Phantom 4 вела себе так, як якщо б вона завмерла в вохдухе”, — сказав журналіст.

В той же час новинка коштує дорожче, ніж Phantom 3 на момент релізу: майже 1400 доларів. Починаючи з сьогоднішнього дня безпілотник DJI 4-го покоління можна замовити на сайті виробника або в онлайн-магазині Apple, а в роздробі вона з’явиться 15 березня.

Джерело: The Verge

Оставить ответ