«Дочка» «Ростелекома» запустила супутниковий зв’язок під брендом SenSat

размещено в: Новости | 0
«Дочка» «Ростелекома» запустила супутниковий зв’язок під брендом SenSat
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

«Дочка» «Ростелекома», компанія «РТКомм» починає надавати послуги швидкісного супутникового доступу в Інтернет для фізичних осіб і малого бізнесу під новим брендом SenSat.

До цього супутниковим сервісом «РТКомм» могли скористатися лише корпоративні клієнти, повідомив ресурс РБК.

За словами представника компанії Олексія Пентегова, швидкість доступу до мережі SenSat становить до 45 Мбіт/с Для підключення клієнту необхідно придбати комплект обладнання (від 29,99 тис. руб.) або взяти його в оренду (від 750 руб. в місяць). Вартість щомісячної абонплати з урахуванням 2,2 Гбайт трафіку складе від 670 руб.

В зоні покриття сервісу знаходиться вся російська територія, крім Магаданської області, Чукотського автономного округу, частини Республіки Саха (Якутія), частини Красноярського краю й частини Ямало-Ненецького автономного округу. Для передачі сигналу використовуються космічні апарати «Експрес-АМ5», «Експрес-АМ6» і «Експрес-АМУ1».

У «РТКомм.ру» немає планів конкурувати з інтернет-провайдерами, які використовують волоконно-оптичні мережі. «„SenSat“ починається там, де закінчується стабільний сервіс альтернативних операторів зв’язку. Наша послуга буде найбільш актуальна, насамперед, на територіях зі слабо розвиненою телекомунікаційною інфраструктурою, а таких ще досить», — говорить Пєнтєгов.

Згідно з оцінкою гендиректора компанії «ТМТ Консалтинг» Костянтина Анкилова, в 2016 році 97 % ринку супутникового зв’язку в Росії, обсяг якого перевищив 14 млрд руб., доводилося на корпоративний сектор і держсектор. «Ринок приватних користувачів почав розвиватися, в тому числі завдяки запуску супутників, що працюють у новому частотному діапазоні», — повідомив Анкилов. За його словами, з більш ніж 30 операторів супутникового зв’язку в Росії лише кілька надають послуги приватним особам, включаючи компанії «РуСат», AltegroSky, «ооо євроком» і «КБ Іскра».

Оставить ответ