Додаток Apple Music на Android стало функціональніше, ніж на iOS

размещено в: Новости | 0
Додаток Apple Music на Android стало функціональніше, ніж на iOS
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple випустила оновлене додаток музичного сервісу Apple Music для мобільного “операційки Google, додавши нього функцію, якої позбавлені володарі “айфонів”. На відміну від iOS, у власників Android-пристроїв з’явилася можливість винести на домашній екран віджет для швидкого доступу до музики.

Віджет дозволяє зупиняти, відтворювати і пропускати треки, не запускаючи самої програми, що дуже зручно. Натиснувши на значок із зображенням сердечка, користувачі можуть “лайкнути” пісню, давши Apple Music зрозуміти, щоб схожа музика попадалася їм частіше.

Читайте також: Питання і відповіді: все про сервісі Apple Music

Крім віджета, в новій версії Android-додатки з’явилася можливість додавати композиції з каталогу Apple Music прямо в плей-листи, в обхід бібліотеки, а також активувати в налаштуваннях iTunes подарункові карти, щоб продовжити передплату. Крім того, на вкладці “Радіо” тепер можна дізнатися, яка музика грає на каналі Beats 1.

Apple Music для Android вийшла в листопаді минулого року, через кілька місяців після релізу iOS-версії. У ній також надається тримісячний період безкоштовного тестування. Після цього вартість передплати складе ті ж 169 рублів в місяць.

В іншому Android-версія ідентична iOS. У додатку є ті ж вкладки: “Для вас” з рекомендаціями, заснованими на обраних улюблених артистів, “Нове” з останніми релізами, “Заради”», Connect, “Плейлисти” і “Моя музика”.

Джерело: Apple Music (Google Play)

Оставить ответ