Додаток Polaroid Swing оживляє знімки при нахилі смартфона

размещено в: Новости | 0
Додаток Polaroid Swing оживляє знімки при нахилі смартфона
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Поганий той стартап “про фотографії”, який не хоче стати черговим Instagram. Polaroid Swing — новий додаток, створене за фінансової підтримки співзасновник Twitter Біза Стоуна — робить (далеко не першим) ставку на “ожилі” знімки.

Бренд Polaroid розробники лиценизровали у його нинішніх власників заради впізнаваності і в надії знайти емоційний зв’язок з моментальними знімками з далекого минулого. Нові “поляроїди” розпечатати не вийде — вони “живі” і складаються з послідовності знятих протягом 1 секунди кадрів.

 

У чому ж головна відмінність Polaroid Swing від тих способів законсервувати в смартфоні секунду-другу часу, що вже є? Дивіться: для того, щоб ожило Live Photo від Apple, треба з силою тиснути на екран, зображення “гифок” дуже низької якості “вайн” починають грати самі собою і створюють багато шуму, а “лупи” в Boomerang мають невисоку частоту кадрів.

“Живе фото” Polaroid Swing — це зняті тиловий або фронтальною камерою смартфона за 1 секунду 60 кадрів без звуку, при бажанні оброблені фільтром. І вони рухаються. У перших (небагато, але достатньо, щоб зрозуміти, що фото “живі”), коли користувач продивляється стрічку оновлень в додатку. По-друге, коли рухає пальцем по фото — і тут, що прикольно, можна довільно керувати швидкістю відтворення.

Нарешті, “оживити” міні-ролик можна, трохи нахиляючи смартфон вправо-вліво — так і швидкістю можна керувати, і палець не загороджує картинку. Виглядають знімки в Polaroid Swing якісно, а відтворюються плавно. Результат можна переглядати не тільки на смартфоні, але і на комп’ютері: “живі фото” чудово вбудовуються на будь-які сайти з допомогою iframe (інструкція тут).

Завантажити новинку поки можна тільки для iPhone, додаток поширюється безкоштовно. Успіх багато в чому залежить від того, чи зможуть творці програми домовитися з найбільш популярними соцмережами про те, щоб публікації з Polaroid Swing можна було розміщувати там зі збереженням вихідної “живий” функціональності. Якщо цього не станеться, доведеться докласти масу зусиль, щоб зробити додаток популярним.

Джерело: Polaroid Swing

Оставить ответ