Domino’s Pizza почне розвозити піцу роботизованими всюдиходами

размещено в: Новости | 0
Domino’s Pizza почне розвозити піцу роботизованими всюдиходами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Доставка піци безпілотними літальними апаратами — це вже вчорашній день.

Принаймні, так вважає керівництво міжнародної мережі ресторанів фастфуд domino’s Pizza. Дивувати технологіями своїх клієнтів в Німеччині та Нідерландах domino’s Pizza має намір вже не кур’єрами-квадрокоптерами, як це було в Новій Зеландії, а автономними всюдиходами.

Розроблений інженерами компанії Starship Technologies позашляхове наземний транспортний засіб почне доставляти піцу та іншу їжу в рамках програми масштабної роботизації domino’s Pizza. На думку головного виконавчого директора компанії Дона Мейджа (Don Meij), при реалізації глобального плану розвитку їх мережі та збільшення кількості філій через 5-10 років їм просто не вистачить водіїв-кур’єрів. Поява в штаті БПЛА і наземних роботів прискорить і спростить процес доставки замовлень, забезпечивши клієнтів своєчасним сніданком/обідом або вечерею.

Всюдихід виробництва Starship побудований на базі колісного шасі і переміщається по тротуарах за рахунок екологічно чистої електротяги. Його вантажний відсік вміщує до 9 кг їстівних припасів — близько восьми піц або еквівалентну кількість інших страв, напоїв, десертів.

Незважаючи на використання ресторанами domino’s Pizza роботів Starship Technologies, мережа фастфудів не має намір ховати проект власних автономних машин, над яким вона працює протягом останнього року.

Доставка всюдиходами пропонується лише клієнтам, що живуть в радіусі 1,5 км від певних ресторанів в Німеччині та Нідерландах. У більшості регіонів зазначених країн піцу вам привезе людина.

Нагадаємо, що не так давно власники мережі закусочних CaliBurger встановили у своєму ресторані роботизований маніпулятор Flippy. Пристрій взяла на себе функцію смаження котлет і булочок в автоматичному режимі зі звуковим повідомленням персоналу про виконану роботу.

Оставить ответ