Dopamine: швидкий і красивий медіакомбайн для Windows

размещено в: Новости | 0
Dopamine: швидкий і красивий медіакомбайн для Windows
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Бельгійська студія Digimezzo випустила для Windows-комп’ютерів медіаплеєр Dopamine. Крім приємного, лаконічного дизайну, що вписується в інтерфейс Windows 10, нова програма вміло справляється з відтворенням величезною музичної колекції. Крім того, вона абсолютно безкоштовна.

Як пише The Next Web, Dopamine — це гідна заміна “старичка” Winamp. Працює вона “молниесносно”, навіть якщо обсяг медіабібліотеки, розподіленої між жорстким диском ноутбука і зовнішнім накопичувачем, перевищує 350 гігабайт. На головному екрані виводяться списки музикантів, альбомів і пісень, які можна розмістити в будь-якому порядку. Також Dopamine дозволяє створювати плей-листи і поповнювати їх треками прямо з результатів пошуку.

У додатку Digimezzo немає звичних “скінів”, як у Winamp, але його можна кастомизировать по своєму смаку — наприклад, налаштувати акцентний колір, вибрати темну або світлу тему, щоб вона добре виглядала на тлі Windows. Також Dopamine дозволяє перейти в компактний режим міні-плеєра, коли користувачеві показуються тільки елементи управління, обкладинка альбому та повідомлення при включенні нової композиції.

Dopamine розуміє такі музичні формати, як wav, mp3, ogg vorbis, flac, wma і m4a/aac. Крім того, додаток підтримує функцію скорблинга — щоб музика помечалась як прослухана в сервісі Last.fm, вміє автоматично знаходити тексти пісень і завантажувати з Мережі обкладинки. Можливості програми, однак, не такі широкі, як хотілося б. Приміром, вона поки не вміє відтворювати файли з “хмари”.

Крім “десятки”, Dopamine можна встановити Windows 7 і 8.x. Також Digimezzo веде розробку супутнього додатки для мобільних Windows-пристроїв.

Джерела: сторінка завантаження Digimezzo.com, The Next Web

Оставить ответ