Дослідження: затримки при завантаженні відео діють як фільм жахів

размещено в: Новости | 0
Дослідження: затримки при завантаженні відео діють як фільм жахів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Затримки при завантаженні мобільного відео викликають у користувачів стрес, який можна порівняти зі стресом, викликаним фільмами жахів. Такі дані опублікувала компанія Ericsson у своєму звіті Ericsson Mobility Report, підготовленому до Всесвітньому мобільному конгресі (MWC).

Для дослідження впливу якості мережі на сприйняття абонентами контенту використовувалися нейротехнологии, що дозволяють об’єктивно оцінити емоційну реакцію людей під час використання смартфонів.

Затримки завантаження сайтів і відео призводять до почастішання пульсу на 38%. Пауза в трансляції потокового відео довжиною в 6 секунд піднімає рівень стресу на третину, що порівнянно зі стресом, викликаним, наприклад, тест з математики або переглядом фільму жахів поодинці.

Дані, отримані в ході дослідження, показали, що відсутність затримок збільшує індекс споживчої лояльності до оператора на 4,5 пункту, у той час як паузи в трансляції, знижують індекс у середньому на 4 пункти. Цікавий і той факт, що навіть невеликі затримки, крім зниження лояльності свого оператора зв’язку призводять до зростання інтересу до послуг конкурентів.

Джерело: Ericsson.com

Оставить ответ