Доступні BlackBerry на Android з’являться у продажу

размещено в: Новости | 0
Доступні BlackBerry на Android з’являться у продажу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Випущений BlackBerry в минулому році Android-смартфон Priv не став для бореться за виживання канадського піонера смартфонобудівництва рятівним. Хоча відгуки новинка отримала стримано-позитивні, ціна в 700 доларів відлякувала. Тому в компанії вирішили: наші Android-смартфони повинні бути не тільки захищеними, а й доступними.

Читайте також: Огляд оглядів: BlackBerry Priv

«Рішення випустити топовий смартфон [як нашого першого Android-пристрої] було не занадто мудрим», – заявив в інтерв’ю газеті з Об’єднаних Арабських Еміратів The National генеральний директор BlackBerry Джон Чен. За його словами, в осяжному майбутньому компанія випустить два більш доступних смартфона – один з механічною клавіатурою, а інший – лише з тачскріном. Обидва – на Android.

За словами Чена, корпоративні замовники скаржилися, що 700 доларів за смартфон – занадто дорого. На ринку захищених бізнес-апаратів куди більший інтерес представляють пристрої вартістю близько 400 доларів. Обидві новинки, за чутками, будуть коштувати дешевше 500 доларів. Їх кодові назви – Rome і Hamburg. Головний акцент в маркетингу зроблять на твердженні, що BlackBerry – єдиний виробник, що випускає по-справжньому захищені Android-пристрої.

Нагадаємо, раніше Джон Чен заявляв, що очолювана ним компанія повинна вийти на рівень продажів в 5 мільйонів смартфонів в рік – в цьому випадку бізнес BlackBerry знову міг би стати прибутковим. Поки ж вони залишаються на рівні 600 000 штук за квартал (2,4 млн в рік). Якщо ситуація в осяжному майбутньому не виправиться, главі компанії доведеться, швидше за все, розлучитися з постом. А саму фірму, в 2009-му році котра контролювала 20% ринку «розумних» комунікаторів, продадуть цілком або по частинах.

Джерело: The Verge

Оставить ответ