“Довічно” заблокований другий по відвідуваності торрент-трекер

размещено в: Новости | 0
“Довічно” заблокований другий по відвідуваності торрент-трекер
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Роскомнагляд приступив до “вічної” блокування торрент-трекера Noname Club у зв’язку з роздачею фільмів радянської класики, права на які належать кіностудії “Мосфільм”. Про це повідомляється на офіційній сторінці відомства в Facebook. За статистикою SimilarWeb, NNC (nnm-club.me) займає місце другого за популярністю в Росії файлообмінного сайту, поступаючись тільки Rutracker.org.

“Надійшло рішення Мосміськсуду про обмеження доступу до nnm-club.мо на постійній основі у зв’язку із зверненням правовласника (‘Мосфільм’)” — сказали в РКП. У пості при цьому підкреслюється, що радянська класика “доступна для безкоштовного перегляду на офіційних онлайн-майданчиках кіноконцерну”, а також в легальних онлайн кінотеатрах.

Раніше Мосміськсуд виніс рішення про блокування на постійній основі “Рутрекера” і Rutor.org. Таким чином, в Рунеті виявилася заборонена вся трійка найбільших торрент-трекерів. За даними SimilarWeb на березень, аудиторія заблокованого на початку року “Рутрекера” склала 82,9 мільйона чоловік, Noname Club — 32,4 мільйона, а New-rutor.org (“дзеркало” Rutor.org, доступ до якого поки що не закритий) — 25,5 мільйона.

У грудні минулого року голова Роскомнагляду Олександр Жаров повідомив, що в 2016-му році всі найбільші в Росії файлообмінні сайти будуть закриті. “П’ятнадцять торрент-трекерів, найбільш популярних, зусиллями правовласників внесені в список наміченої блокування. Роскомсвобода бореться за них, подали апеляції… Мій прогноз полягає в тому, що в 2016 році більшість з цих ресурсів будуть заблоковані”, — сказав він.

Так званий антипіратський закон почав діяти в Росії 1 серпня 2013 року. Спочатку під захист підпадали тільки відеоматеріали, проте в листопаді 2014 року закон був розширений, в реєстр були додані музика, книги та програмне забезпечення. Довічна блокування сайту-порушника стала можлива після вступу з 1 травня в силу розширеної версії антипіратського закону у разі рецидиву.

Джерела: Роскомнадзор (Facebook), РБК

Оставить ответ