Dropbox заощадить місце на маленьких SSD

размещено в: Новости | 0
Dropbox заощадить місце на маленьких SSD
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Dropbox запустила в тестовому режимі нову функцію Project Infinite, яка дозволить звільнити цінне місце на SSD-накопичувачах малої ємності. Суть нововведення дуже проста: відкривши Finder або “Провідник”, користувачі як і раніше зможуть бачити всі вміст “хмари”, але комп’ютер буде завантажувати тільки ті файли, які йому необхідні.

 

Раніше користувачам доводилося синхронізувати цілі папки, а все, що всередині них, повинно було мати копію в Dropbox, так і на жорсткому диску. Наприклад, якщо користувач захотів завантажити в папку Dropbox з “важкими” відеофайлами, йому спочатку потрібно було переконатися, що їм вистачить місця на самому комп’ютері.

Завдяки Project Infinite можна буде переглядати вміст всіх папок Dropbox, не завантажуючи їх на локальний диск. Більш того, файлами можна управляти: перемістити в інші папки, предпросмотривать, дізнаватися розмір і дата останньої зміни.

Файли, які були синхронізовані з локальним сховищем, будуть відмічені галочкою, інші — піктограмою з зображенням “хмари”. Якщо файл не був синхронізований, Dropbox спочатку його скачає, перш ніж відкрити.

Поки що Project Infinite доступна лише обраним клієнтам-спонсорам” компанії. Дата публічного запуску нової функції невідома.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ