E Ink створила електронний папір повноколірний нового покоління

размещено в: Новости | 0
E Ink створила електронний папір повноколірний нового покоління
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія E Ink, яка популяризувала екрани на основі технології електронного чорнила, застосувавши їх в “читалках” Amazon Kindle, анонсувала повно кольоровий електронний папір нового покоління, здатний відображати до 32 тисяч відтінків. Технологія Advanced Color ePaper (ACeP) — це величезний крок вперед в порівнянні з застарілими электрофоретическими екранами Triton, які можуть відображати тільки 4 тисячі кольорів.

Як стверджує розробник, ACeP показує настільки реалістичну картинку, що вона ледве можна відрізнити від справжньої папери. Тим не менш, в букридерах нову технологію задіють ще нескоро. Першою вона знайде застосування як магазинних вивісок, що представляють собою 20-дюймові екрани.

 

До того ж, розробка ACeP ще не завершена, і поки вона поступається в чіткості зображення чорно-білої технології E Ink, яка може досягати густини до 300 пікселів на дюйм. У ACeP максимальна роздільна здатність обмежена 1600 2500 точок, а показник ppi вдвічі нижче (150). Крім того, на оновлення картинки йде цілих дві секунди.

Презентація ACeP проходить на виставці SID Display Week в Сан-Франциско.

Джерело: Engadget

Оставить ответ