Edge of Atlantis – Запущена кампанія на Kickstarter для нового VR-проекту

размещено в: Новости | 0
Edge of Atlantis – Запущена кампанія на Kickstarter для нового VR-проекту
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Нещодавно на платформі Kickstarter була запущена кампанія по збору коштів на розробку нового VR roguelike/RPG проекту під назвою Edge of Atlantis.

Канадська компанія Creality Studios прагне перенести дух roguelike-ігор у віртуальну реальність. Атмосфера гра чимось нагадує такі проекти, як Torchlight і Guild Wars 2, а сама історія в значній мірі грунтується на давніх міфах про затонулої цивілізації. Атлантида відрізнялася давньої, багатою історією і була надзвичайно розвиненою, проте пішла під воду тисячі років тому.

Гравцеві належить відправитися в подорож і відновити Атлантиду. Крім того, попереду битви із злими чаклунами і переміщення по різним вимірам. Спираючись на досвід таких проектів, як Diablo і Torchlight, розробники зробили процедурно-генеруються локації для гравців, щоб ті могли досліджувати місцевість, виконувати завдання і збирати лут з повержених ворогів. Крім звичайного режиму, в Edge of Atlantis присутній і Хардкор, де смерть вашого персонажа перманентна. Також як і в інших іграх, в подібному режимі вам доведеться починати свою подорож з чистого аркуша і з новим персонажем.

У планах розробників також використання системи з Guild Wars II, де світ реагує на дії гравця і змінюється в процесі певних подій. Бойова система в проекті представлена як заклинаннями і комбо, так і традиційною зброєю – таким як щит і меч. До 19 травня 2017 року Creality Studios планує зібрати $10000 (канадських доларів) і якщо ці очікування виправдаються, команда зможе перенести Edge of Atlantis на пристрої віртуальної реальності HTC Vive і Oculus Rift вже

Якщо фінансування буде успішним, команда надії , щоб мати можливість принести Грань Атлантиди до HTC Vive і Oculus Rift в грудні 2017. Додаткову інформацію можна знайти на офіційній сторінці Kickstarter.

Оставить ответ