Екс-голова по “залізу” Apple очолив проект електромобіля

размещено в: Новости | 0
Екс-голова по “залізу” Apple очолив проект електромобіля
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Колишній старший віце-президент по розробці апаратного забезпечення Apple Боб Менсфілд призначений на посаду керівника проекту електромобіля Project Titan. Саме він стояв за “залізними” починаннями i-компанії, включаючи такі хіти, як планшети iPad, комп’ютери-моноблоки iMac і MacBook Air.

Менсфілд приєднався до команди Стіва Джобса в 1999 році, після того як Apple поглинула компанію Raycer Graphics, в якій він працював. У 2013 році топ-менеджер, який відповідав за всі “яблучні “пристрої”, пішов з посади старшого віце-президента. В Apple тоді оголосили, що Менсфілд “продовжить роботу над спецпроектами під керівництвом Тіма Кука”. Як потім розвивалася кар’єра Менсфілда, відомостей дуже мало, однак в ЗМІ “розумні” годинник від Apple Watch називаються одним з його дітищ.

Читайте також: Аймобиль: що ми знаємо про електрокар Apple

Як пише The Wall Street Journal, нещодавно Менсфілд призначили відповідальним за проект безпілотного автомобіля Project Titan. Його колишній керівник, Стів Задески, пішов із компанії на початку року. Незабаром цей же пост покинув колишній віце-президент Tesla Motoros Кріс Поррит.

За інформацією газети, перед В.менсфілдом будуть звітувати всі старші менеджери та інженери, зайняті в проекті “аймобиля.” Його не можна назвати експертом в області автомобілів, однак топ-менеджера цінують за вміння втілювати в життя самі амбітні задуми Apple — як, наприклад, смарт-годинник і планшети.

Реліз електрокара Apple може відбутися в 2019 році. Як стало відомо у квітні, Apple збирається доручити його виробництво європейської компанії — можливо, австрійської Magna, яка відома як один з найбільших контрактних виробників автомобілів і комплектуючих.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ