Екс-президент Motorola призначений головним по “залізу” в Google

размещено в: Новости | 0
Екс-президент Motorola призначений головним по “залізу” в Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google, що входить до складу холдингу Alphabet, сформувала новий підрозділ по розробці власного “заліза”. Його очолить Рік Остерлох, який покинув інтернет-пошуковик з продажем Motorola Mobility китайської Lenovo в 2014 році.

Як повідомляє сайт Re/code, мета нового відділу — об’єднати розрізнені продуктові лінійки (смартфони і планшети Nexus, “підсилювач Wi-Fi” OnHub, ноутбуки Pixel і т. д.) під одним “дахом”. Крім того, Остерлох буде курирувати телеприставки Chromecast і діяльність підрозділу інноваційних розробок Advanced Technology and Projects (ATAP).

Компанія Nest (випускає самонавчальні термостати, “розумні” датчики диму), що також входить до складу Alphabet, буде залишена поза межами зони відповідальності Остерлоха. Під його нагляд, однак, все ж перейдуть окуляри Google Glass, якими раніше опікувався голова Nest Тоні Фаделл.

У лютому пройшов слух, що Google має намір самостійно розробляти “еталонні” Android-пристрої, без участі інших компаній, таких як LG, Huawei, Samsung і HTC. Інтернет-пошуковик хоче обрати тактику Apple, взявши під контроль весь виробничий ланцюжок — від проектування “заліза” до софту. Сформувавши новий апаратний відділ, Google, мабуть, вже почала втілювати цю стратегію.

Джерело: Re/code

Оставить ответ