Експерт назвав дві найбільш безпечні марки Android-смартфонів

размещено в: Новости | 0
Експерт назвав дві найбільш безпечні марки Android-смартфонів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Проблеми з безпекою продовжують переслідувати операційну систему Android. Головна причина — неготовність більшості виробників смартфонів оперативно латати дірки, виявляються активно використовуються хакерами.

У той же час, є дві марки апаратів, у яких безпека на висоті — принаймні, на максимальній висоті для мобільної платформи Google. Їх назвав нещодавно Гал Бениамини, визнаний експерт в області комп’ютерної безпеки, введений компанією Qualcomm у свій “Зал слави з безпеки продуктів”.

Бениамини стверджує, що піклуються про безпеку своїх даних користувачам варто купувати лише апарати лінійки Google Nexus або Samsung. “Нексусы”, як відомо, першими отримують від Google оновлення пз “ПО повітрю”, тому будь-яка виявлена уразливість в системі буде залатана на них в першу чергу.

Корейський виробник, лідером з продажу на світовому ринку смартфонів, також не надто відстає від Google оновлення прошивок своїх апаратів, так як володіє величезними ресурсами, експертизою, у тому числі в галузі розробки ПЗ.

Бениамини зазначає, що тестування смартфонів різних марок в січні і зараз виявило: найбільше “дірок”, що залишилися незакритими півроку тому, до теперішнього моменту “пропатчены” саме на смартфонах Nexus і останніх моделях апаратів Samsung.

Джерело: Android Authority

Оставить ответ