Експерти IHS вирахували собівартість iPhone SE

размещено в: Новости | 0
Експерти IHS вирахували собівартість iPhone SE
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Експерти IHS розібрали iPhone SE і провели аналіз його вартості. За їхньою оцінкою, вартість комплектуючих і складання нового iPhone з 16 ГБ пам’яті становить близько $160, при тому що роздрібна ціна на пристрій без контракту з оператором починається від $399.

Вартість комплектуючих з урахуванням витрат на виробництво у моделі з 64 ГБ пам’яті становить $170, а роздрібна ціна – $499 без контракту. У своїх підрахунках аналітики не враховували такі показники як витрати на НДДКР, логістику, рекламу та інші витрати.

iPhone SE, зовні схожий зі старими 4-дюймовими смартфонами Apple (iPhone 5 і 5S), отримав допрацьовані механічні компоненти, наприклад корпус. Від iPhone 6 новому iPhone SE перейшли чіпи бездротового зв’язку ($15) виробництва Qualcomm, а також 1,2-мегапіксельна фронтальна камера. Компонентами від iPhone 6S стали процесор Apple A9 ($22) і 12-мегапіксельна основна камера.

Собівартість обох камер склала $13,3, сенсорів – $5,4, батарейки – $2,1, NFC-чіпа і тач-контролера від Texas Instruments – $3,4, модуля оперативної пам’яті – $11,8, модуля постійної пам’яті на 16 ГБ від Toshiba – $3,6.

В iPhone SE, який був досліджений аналітиками, використовується дисплей ($20) виробництва LG Display, на частку якої припадає близько 35% поставок екранів для “яблучних” смартфонів. Крім того, їх постачають Japan Display (35%) і Sharp (25%).

Джерело: “Вести Економіка”

Оставить ответ