Експерти назвали смартфони з самої надійним зв’язком

размещено в: Новости | 0
Експерти назвали смартфони з самої надійним зв’язком
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Експерти зі скандинавських країн на замовлення Данського енергетичного агентства та об’єднуючого профільних регуляторів з Данії, Норвегії, Фінляндії і Швеції комітету “Скандинавські телекомунікаційні відомства” провели дослідження якості прийому стільникового сигналу, забезпечуваного популярними смартфонами. Відповіді на питання, у якого смартфона найкраща зв’язок, виявилися досить цікавими.

Дослідження включало в себе два типи тестів. У першому випадку смартфон перебував поза контакту з людським тілом — наприклад, лежав на столі. У другому апарат штучної руці, що тримає його біля “вуха” штучної голови. Сильніше всього на якість сигналу в обох випадках впливає конструкція вбудованих в апарат антен стільникового зв’язку.

Певне значення могли б мати також параметри приймачів і передавачів. Однак цей елемент у переважній більшості сучасних засобів зв’язку жорстко стандартизований і по своїй роботі практично не відрізняється від моделі до моделі. Експерти протестували найбільш популярні в скандинавських країнах моделі смартфонів, включаючи актуальні топові моделі пристроїв Apple, HTC, Huawei, LG, Microsoft (Lumia), Samsung, Sony і деяких інших.

Лідерами за якістю голосового зв’язку передбачувано опинилися моделі-середнячки або взагалі “бюджетники”, не відрізняються великою кількістю металу в конструкції — HTC Desire 626, Samsung Galaxy S5 mini, Samsung Galaxy J1, Microsoft Lumia 640 і загадковий (очевидно, операторська або ритейлерская модель) DORO PhoneEasy 530X.

В кінці списку виявилися металеві апарати — iPhone 6s і SEiPhone 6 показники трохи краще), Huawei P9 (у цій моделі найгірші показники в діапазонах GSM900 і UMTS900), HTC 10 і Huawei Honor 7. Результати отсортировали за якістю прийому сигналу в діапазоні GSM 900, як часто використовуваному в скандинавських країнах для передачі голосу в мережах стільникового зв’язку.

Коли справа дійшла до тестування передачі даних в мережах LTE, в лідерах рейтингу виявилися Microsoft Lumia 640, обидва флагмана Samsung Galaxy S7, а також Samsung Galaxy S5 mini. Найгірше з прийомом і передачею даних, згідно вимірам скандинавських експертів, йдуть справи у HTC 10, Nexus 6P, Huawei Honor 7 і LG G5.

Якщо цей текст здався вам корисним, чому б не поділитися ним в соціальних мережах? Ваші друзі, вирішальні зараз, який смартфон вибрати, скажуть спасибі.

Джерело (PDF): Mobile Phones Antenna Performance 2016

Оставить ответ