Електричне купе MG E-Motion відправиться в серійне виробництво до 2020 року

размещено в: Новости | 0
Електричне купе MG E-Motion відправиться в серійне виробництво до 2020 року
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Британська компанія MG Motor, що належить китайському гігантові SAIC, продемонструвала в рамках міжнародного автосалону в Шанхаї концепт під назвою E-Motion.

Показана новинка — це спортивне купе, оснащене повністю електричною силовою установкою. Її технічні характеристики, на жаль, не розкриваються. Але обіцяна відмінна динаміка: розгін з 0 до 100 км/год займе менше чотирьох секунд.


У основі концепту лежить модульна архітектура. Стверджується, що на одній підзарядці блоку акумуляторних батарей автомобіль зможе подолати відстань понад 500 кілометрів.


Купе отримало широкі двері типу «крило метелика», що відкривають доступ до чотиримісний салон. Панорамний дах дозволить отримати додаткове задоволення від поїздок.

Автомобіль обладнаний цифровою панеллю приладів. В центральному тунелі розташувалася футуристична консоль управління з підтримкою сенсорного введення.

Серійне виробництво електрокара планується почати до 2020 року. Очікується, що ціна в базовій комплектації складе близько 40 тисяч доларів США.

Оставить ответ