Електричний родстер Electra Meccanica Tofino забезпечить запас ходу до 400 км

размещено в: Новости | 0
Електричний родстер Electra Meccanica Tofino забезпечить запас ходу до 400 км
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Канадська компанія Electra Meccanica Vehicles Corporation (EMV) представила проект родстера Tofino, обладнаного повністю електричною силовою установкою.

Автомобіль з відкритим верхом отримає електромотор, який дозволить розганятися з 0 до 100 км/год менш ніж за 7 секунд. Максимальна швидкість складе 200 км/ч. Стверджується, що на одній підзарядці блоку акумуляторів машина зможе долати відстань до 400 км.

Повідомляється, що шасі і кузов планується виготовляти з якогось легкого композитного матеріалу аерокосмічного класу. Покупці зможуть вибирати між п’ятьма варіантами забарвлення — Titanium Silver (сріблястий), Electric Red (червоний), Raven Black (чорний), Arctic White (білий) і Bionic Bronze (бронзовий).

Вже називається ціна електричного родстера: вона складе 37 400 доларів США. Постачання автомобілів планується почати в 2019 році.

Відзначимо, що компанія Electra Meccanica Vehicles Corporation відома своїм проектом електричного триколісного автомобіля Solo. Ця машина розрахована на перевезення тільки однієї людини — водія. Електромотор забезпечує потужність в 82 кінські сили. Розгін з 0 до 100 км/год займає близько 8 секунд, а максимальна швидкість досягає 130 км/ч. Заявлений запас ходу дорівнює 160 км.

Оставить ответ