Електромобілям дадуть пріоритет на російських дорогах

размещено в: Новости | 0
Електромобілям дадуть пріоритет на російських дорогах
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В уряді Росії підготовлений план розвитку електричного автотранспорту в країні, розрахований до 2025 року. Власникам електрокарів обіцяють доступ на “виділенки”, безкоштовні парковки, нульовий податок і пільги на платних дорогах.

Про проект програми розвитку електричного автотранспорту, що включає вищевказані стимули для придбання екологічних авто, пише сьогодні газета “Комерсант”. На виділених смугах для громадського транспорту електромобілі зрівняють в правах з таксі, а на міських парковках виділяти спеціальні безкоштовні місця за аналогією з тими, які відведені зараз для інвалідів.

Також у документі пропонується дозволити електромобілям безкоштовно їздити по платним трасах — зараз таке право є у “швидкої допомоги” та інших машин екстрених служб. Заощадити можна і на транспортному податок: з повністю електричних машин пропонується зняти його взагалі, а з авто з гібридними двигунами — стягувати за зниженою ставкою.

Окремо обумовлюються в програмі стимули для створення федеральної мережі електрозаправок. Землю під них пропонується відводити у спрощеному порядку, а для регіонів складуть рекомендації, як саме погоджувати будівництво таких об’єктів.

За статистикою міжнародних організацій, у світі зараз налічується близько 1,26 млн електрокарів. У Росії, за даними “Автостата”, за квітень, таких машин зареєстровано 647. Однак в уряді, судячи з усього, вірять у швидке збільшення їх числа. Контрольоване державою ПАТ “Россеті” вже побудувало в країні близько 60 електрозаправних станцій, а до 2018-му році пообіцяв довести їх кількість до тисячі.

Джерело: “Комерсант”

Оставить ответ