Електронний фліпчарт економить ваш час і гроші (відео)

размещено в: Новости | 0
Електронний фліпчарт економить ваш час і гроші (відео)
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія SMART Technologies, виробник інтерактивного обладнання № 1 в Росії і світі, представила електронний фліпчарт SMART кепп. З одного боку – це звичний всім нам фліпчарт, з іншого – абсолютно новий пристрій з набагато ширшими можливостями.

 

Сьогодні SMART kapp – електронний фліпчарт або «фліпчарт 21 століття», як його охрестили індустріальні експерти, став доступний російським шанувальникам всього нового і технологічного.

Про пристрої, завоевывающем все більше і більше прихильників по всьому світу, вже багато написано і сказано. Важко собі уявити сучасного, ділового людини без смартфона. І компанія SMART Technologies вирішила використати цей факт для збільшення продуктивності праці та підвищення ефективності спільної роботи в офісі. Фактично, інженерам вдалося винайти звичайний фліпчарт заново. SMART kapp – це просте у використанні пристрій, що не вимагає видаткових матеріалів і обслуговування.

Крім відсутності необхідності у постійній купівлі паперових блоків, перевагу kapp є простота використання і можливість передавати все написане на будь-який мобільний пристрій ПК. При цьому, слухач може перебувати не тільки в одній кімнаті з кепп, але і в будь-якій точці світу.

Для підключення мобільного пристрою до SMART kapp потрібно завантажити відповідну програму і сканувати QR-код з лицьової сторони фліпчарт. Зв’язок здійснюється по протоколу Bluetooth. Віддалені слухачі отримують від організатора посилання і бачать зображення прямо на екран свого комп’ютера.

Все написане і намальоване на SMART kapp можна записати на флешку, для цього на бічній панелі пристрою розташований USB-порт.

Слід додати, що для роботи з SMART kapp підійде будь-самий звичайний сухостираемый маркер.

Ціна пристрою 109 000 рублів, а термін його окупності становить менше 1 року.

На правах реклами

 

 

Оставить ответ