Facebook дозволив зберігати відео для перегляду в офлайні

размещено в: Новости | 0
Facebook дозволив зберігати відео для перегляду в офлайні
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа Facebook дозволила зберігати на пристрій відеоролики зі стрічки новин, щоб їх можна було переглянути пізніше, без інтернет-з’єднання. Нова функція доступна тільки в мобільному клієнта Facebook для Android-смартфонів.

Спочатку компанія хотіла надати можливість завантажувати відео тільки жителям Індії, де Facebook користуються близько 142 мільйонів чоловік, а швидкість і якість Інтернету залишає бажати кращого. Зробивши ролики доступними для відкладеного відтворення, соцмережа зможе мінімізувати затримку між завантаженням і відтворенням контенту.

Тим не менш, як зазначає The Next Web, перегляд відео в офлайні доступний власникам Android-пристроїв по всьому світу. Для цього треба натиснути на спадне меню будь-якого відео і вибрати “Зберегти відео” (Save video). Переглянути його можна в розділі “Збережена” (Saved).

Доступ до медіаконтенту, однак, можна отримати тільки з самого додатка Facebook. Зберігати відео в пам’ять Android-смартфону безпосередньо не можна. Нова функція реалізована в самої останньої версії (85 або бета-версія 86) мобільного клієнта соцмережі.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ