Facebook і Dropbox закрили кілька побічних проектів

размещено в: Новости | 0
Facebook і Dropbox закрили кілька побічних проектів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Відразу кілька додатків, разрабатывавшихся двома великими ІТ-компаніями, припинять існування. Facebook закриває експериментальне підрозділ Creative Labs, а Dropbox – поштовий клієнт Mailbox і фотоорганайзер Carousel.

Підрозділ Creative Labs в Facebook розробило такі експериментальні програми як Slingshot (месенджер), Riff (видеомессенджер) та Rooms (анонімний чат). Напередодні виявилося, що сторінка Creative Labs в Інтернеті закрита, а програми не доступні в App Store і Google Play.

Представник Facebook підтвердила CNET, що експериментальне підрозділ, яке працювало за моделлю «стартап усередині компанії», закрито. Вона додала, що деякі, найбільш вдалі елементи, випробувані в Slingshot, Riff та Rooms, перекочували в інші програми Facebook для iOS і Android.

Ще одне «велике закриття» влаштувала напередодні Dropbox. Компанія, головним продуктом якої є однойменний хмарний сервіс, один з найпопулярніших на ринку, вирішила позбутися сторонніх проектів. Жертвами оптимізації стануть куплене Dropbox в березні 2013-го поштове додаток Mailbox, а також Carousel – власна розробка, призначена для управління зберігаються в хмарі фото і відео.

Керівництво сервісу пообіцяв, що ключові функції Carousel будуть реалізовані в основному додатку Dropbox. А досвід, накопичений при розробці Mailbox, стане в нагоді для розвитку нових способів взаємодії між користувачами Dropbox.

Mailbox в свій час стало одним з перших і найбільш успішних програм (за ним навіть шикувалися віртуальні черги), що реалізували новий підхід до сортування пошти на мобільному за допомогою горизонтальних свайпов і давали можливість швидко перетворити лист нагадування. Останнім часом, однак, Mailbox не оновлювалося, в той час як конкуренти – від Microsoft Outlook і Google Inbox до Apple Mail – успішно впроваджували і доопрацьовували його ідеї.

Джерела: CNET, The Verge

Оставить ответ