Facebook купила білоруську програму MSQRD для “обміну особами”

размещено в: Новости | 0
Facebook купила білоруську програму MSQRD для “обміну особами”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Facebook оголосила про покупку студії Masquerade — розробника одного з найпопулярніших iOS-додатків MSQRD для “обміну особами”. Програма, також доступна на Android-пристроях, дозволяє записати видеосэлфи, накласти фільтр і змінити свій вигляд, видавши себе за іншу людину (наприклад, Леонардо Ді Капріо, нарешті завоевашего “Оскар”).

У MSQRD задіюється просунута технологія динамічного розпізнавання осіб, яка і привернула Facebook. Можна припустити, що незабаром і додаток найбільшої соцмережі дозволить накладати на себе смішні ефекти, “приміряти” кумедні капелюхи, маски, окуляри та костюми, а також “змінюватися особами” з друзями в режимі реального часу.

MSQRD вийшла всього кілька місяців тому, і вже стала заслуженим хітом App Store. Програма, що має 5-зірковий рейтинг, займає зараз верхівки чартів магазину Apple в дюжині країн.

“Ми раді об’єднати сили з Facebook і зробити технологію доступною ще більшій кількості людей”, — прокоментували угоду в Masquerade. Представники соцмережі, в свою чергу, назвали розробку студії видатною, пообіцявши не закривати програму і залишити його безкоштовним.

Masquerade засновники троє білоруських розробника: Євген Невгень, Сергій Гончар, Євген Затепякин. За умовами угоди, усі вони перейдуть на роботу в лондонський офіс Facebook. За яку суму компанія Марка Цукерберга купила студію, не уточнюється.

Джерело: Tech Insider

Оставить ответ