Facebook Messenger і Instagram вийшли на Windows 10

размещено в: Новости | 0
Facebook Messenger і Instagram вийшли на Windows 10
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Клієнти Facebook Messenger і Instagram стали доступні в якості універсальних додатків на операційній системі Windows 10. Новинки вже можна завантажити з магазину Windows Store, повідомляється в офіційному блозі компанії.

Платформа універсальних Windows-додатків (Universal Windows Platform) спрощує життя користувачам, дозволяючи завантажити одну програму і встановити її на комп’ютер, Xbox, смартфон, планшет або будь-яке інше пристрій з Windows 10 (навіть AR-окуляри HoloLens). Розробників, в свою чергу, UWP позбавляє від необхідності переписувати код програми для кожного пристрою, що входить в екосистему Windows.

Тим не менш, поки що новинки Facebook не можна назвати повністю універсальними. Клієнт соцмережі і месенджер можна запустити тільки на ПК і планшеті, а Instagram працює тільки на Windows 10 Mobile версії “десятки” для мобільних пристроїв.

Нова програма Facebook замінить поточний Windows-клієнт, і незабаром також з’явиться на Windows 10 Mobile. Вона володіє такими функціями, як вбудований браузер для читання постів в “Хроніці”, нативні повідомлення, смайлики “Реакції”, а також підтримкою стікерів в коментарях і правою колонкою, що відображає дні народження, нагадування та іншу інформацію. Компанія обіцяє, що новий Windows-клієнт запускається і завантажує новинну стрічку “набагато швидше, ніж попередні настільні додатки Facebook”.

Facebook Messener підтримує обмін фотографіями, стікерами і анімованими GIF-зображеннями, групові чати і прямі діалоги, пошуку, перемикання між декількома акаунтами і повідомлення. Месенджер скоро буде доступний і на “винфонах”. Нарешті, Instagram для Windows 10 Mobile володіє підтримкою особистих повідомлень і відео, а також пошуком і перемиканням між обліковими записами.

Всі три нові програми підтримують “живі” плитки (Live Tiles), так що користувачі можуть отримати оповіщення прямо в меню “Пуск” або на домашньому екрані. Жодна з них, проте, поки не вміє працювати з голосовою помічницею Cortana.

Джерело: блог Facebook

Оставить ответ