Facebook Messenger навчився замовляти таксі

размещено в: Новости | 0
Facebook Messenger навчився замовляти таксі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Facebook продовжує перетворювати свою програму-чат Messenger помічника на всі випадки життя — тепер його користувачі зможуть викликати таксі. Зробити замовлення буде так само просто, як вставити в листування зображення, а першим сервісом-партнером став Über.

Facebook передбачає наступний сценарій використання послуги. Користувач обговорює з ким-то в Messenger майбутню зустріч. Домовившись про місце і часу, він прямо в інтерфейсі програми запитує “Транспорт”. При цьому, коли викликане таксі під’їде, всі учасники чату отримають повідомлення. Так що збрехати “вже їду”, коли тільки-тільки почав збиратися, не вийде.

В даний час послуга доступна деяким користувачам в США, а єдиний вид транспорту, який можна замовити з її допомогою — таксі Über. Однак у майбутньому планується підключити і інші аналогічні сервіси, наприклад, Lyft.

Як зазначає TechCrunch, Facebook в даному випадку не є першопрохідцем. Китайський месенджер WeChat вже дозволяє користувачам замовляти таксі з “китайського Uber”, сервісу Didi, і його аналогів. Однак власники WeChat, компанія Tencent, схоже, не любить Uber, і блокує його доступ до сервісу замовлення через месенджер.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ