Facebook Messenger запозичить головну особливість Telegram

размещено в: Новости | 0
Facebook Messenger запозичить головну особливість Telegram
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Facebook запровадила в Messenger “секретні чати” — як в месенджері Telegram Павла Дурова. Нова функція використовує наскрізну систему, шифруючи повідомлення з одного кінця в інший — так, щоб його могли бачити тільки відправник і одержувач. За замовчуванням вона вимкнена, тому користувачам знадобиться активувати в налаштуваннях програми.

До теперішнього часу “секретні чати” доступні дуже обмеженому колу людей. Географію їх дії будуть розширювати протягом літа. За словами інженерів Facebook, нова функція дозволяє користувачам більше свободи і дозволить їм обговорювати особисті теми — наприклад, проблеми зі здоров’ям і фінансову інформацію.

У квітні систему наскрізного шифрування впровадив WhatsApp — інший належить Facebook месенджер. У ньому, однак, нова функція ввімкнуто за промовчанням для всіх видів комунікацій: картинок, файлів, відео, голосових даних, групових чатів, текстових повідомлень і т. д. Як WhatsApp Messenger задейтвует протокол шифрування Сигналу, розроблений в Open Whisper System.

“Секретні чати” Messenger можна включити тільки на одному телефоні, планшеті або комп’ютері, який вибере користувач. Це дозволяє зробити спілкування більш безпечним, оскільки унікальні криптографічні ключі не будуть зберігатися на кількох пристроях. Також нова функція дозволить вибрати час, через яке повідомлення самознищиться — як в Snapchat.

Джерело: The Verge

Оставить ответ