Facebook переманив топ-менеджера Google

размещено в: Новости | 0
Facebook переманив топ-менеджера Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Корпорація Facebook оголосила про створення нового підрозділу, який буде займатися розробкою “заліза”. Очолить його Регіна Дуган, раніше керувала відділом перспективних технологій Google, а до приходу в пошуковик в 2012-му році – науково-дослідним департаментом Пентагону (DARPA).

Читайте також: 6 найбільш захоплюючих проектів секретного відділу Google

У Facebook повідомили, що мають намір інвестувати в розробки нових пристроїв сотні мільйонів доларів, а займеться цим група Building 8 під керівництвом Дуган. У Google вона займалася такі проекти як модульні смартфони, “розумні” тканини, і гаджети з 3D-камерами (Tango Project).

Деталей про те, над чим саме будуть працювати в Building 8, компанія-власник найбільшої світової соцмережі не призводить – у Facebook лише говорять про “нових розробках, які допоможуть реалізувати нашу місію – підключити весь світ”. Розроблене новою командою Регіни Дуган “залізо” буде працювати у зв’язці з програмними розробками в області штучного інтелекту і віртуальної реальності.

Догляд Дуган, зазначають експерти, є серйозним ударом для Google – в пошуковику її високо цінували за здатність поєднувати візіонерство з розробкою реальних продуктів. Компанія побажала екс-співробітнику удачі, до роботи у Facebook Дуган приступить “найближчим часом”.

Джерело: The Verge

Оставить ответ