Facebook повідомила про роботу над AR-окулярами

размещено в: Новости | 0
Facebook повідомила про роботу над AR-окулярами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Під час конференції F8 головний технолог Oculus Research Майкл Абраш поділився поглядами компанії на створення повноцінної платформи доповненої реальності.

Компанія вважає, що такі окуляри повинні плавно поліпшувати можливості зору і слуху людини, будучи одночасно легкими, зручними, енергоефективними і доступними за ціною для кожного.

На його думку, «віртуальні обчислення» (включають як технології віртуальної, так і доповненої реальності) є новою важливою тенденцією на ринку електроніки, не менш важливою, ніж поширення персональних комп’ютерів в свій час. Віртуальні обчислення лише починають формуватися, але вони дозволять людям вийти за звичні рамки простору і часу для зв’язку один з одним новими способами.

Щоб зробити віртуальні обчислення частиною нашого повсякденного життя, необхідно пристрій, через яке можна дивитися на доповнений цифровою графікою реальний світ. На думку Facebook, найімовірніше таким апаратом стануть розумнішими окуляри з прозорими стеклами, здатні вписувати віртуальні об’єкти в реальний світ.

Такі окуляри, як зазначає Facebook, могли б підписувати імена людей над їх головами за допомогою розпізнавання осіб, повідомляти про стан дитини, надавати робоче простір під час поїздки в метро, пригнічувати фонові шуми при розмові зі співрозмовником і так далі. Технічний директор Facebook Майк Шрепфер (Mike Schroepfer) підтвердив, що компанія працює над таким пристроєм.

Втім, набору технологій, необхідних для створення повноцінної доповненої реальності, поки що не існує. За словами Майкла Абраша, для створення AR-очок потрібного рівня знадобиться ще мінімум 5, а то і 10 років інвестицій. Але потенційно проект може поліпшити майже всі аспекти наших життів, змінивши те, як ми працюємо, граємо і взаємодіємо один з одним.

Оставить ответ