Facebook скоро запустить “робочу” версію соцмережі

размещено в: Новости | 0
Facebook скоро запустить “робочу” версію соцмережі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Facebook готує до запуску “професійну” версію соціальної мережі, яка тестується вже кілька років. Як очікується, новий сервіс Facebook at Work (“Facebook на роботі”) почне роботу протягом найближчих місяців. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на прес-службу компанії.

Новий сайт буде виглядати майже так само, як основна версія Facebook, зі стрічкою новин, чатом, “лайками” і групами. Однак щоб розмежувати листування з друзями, фотографії та інший особистий контент, користувачі зможуть створити робочий профіль на додаток до основного. За словами представників компанії, спеціально для Facebook at Work було розроблено декілька нових інструментів, включаючи ті, що забезпечують підвищену безпеку.

Бета-версія проекту була запущена в січні, проте взяти в ньому участь компанії можуть тільки за запрошенням. Після публічного запуску Facebook at Work “за кілька доларів в місяць за кожного користувача” підприємства отримають доступ до преміум-сервісам, в тому числі аналітиці та підтримки клієнтів.

Facebook, яка у 2015 році досягла місячної аудиторії в 1,5 мільярда користувачів, шукає нові джерела одержання прибутку. Новий продукт компанії має шанси потіснити на ринку “професійну” соцмережа LinkedIn, якою користуються близько 90 мільйонів чоловік в місяць, корпоративний сервіс Jammer, куплений Microsoft у 2012 році за $1,2 мільярда, а також інструменти для спільної роботи (Office, файлосховище Google Drive і т. д.).

Джерело: Reuters

Оставить ответ