Facebook тестує нову “реакцію”

размещено в: Новости | 0
Facebook тестує нову “реакцію”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа Facebook приурочити запуск нової “реакції” — альтернативи кнопці Like — до Дня матері, який відзначається у другу неділю травня. Нова піктограма у вигляді квітки, сказали в компанії, буде доступна тимчасово “на деяких ринках” і зникне після закінчення свята.

Перші “реакції”, набір з шести смайликів, Facebook ввела навесні. На додаток до звичного значку Like, изображающему піднятий вгору палець, користувачі можуть точніше висловити своє ставлення до тієї чи іншої публікації, поставивши сердечко (Love), виразити емоцію посмішкою (Haha), здивованим (Wow), сумний (Sad) або злим (Сердитися) смайликом.

Нові емодзі відображаються під записом внизу, поруч з лічильником кількості коментарів і натискань Like. Для того щоб вибрати один із значків, потрібно затиснути кнопку “лайк”. Замість лічильника “лайків” соцмережа показує загальну кількість “реакцій”.

Спочатку до складу “реакцій” був включений ще один, шостий emoji, який дозволяв відреагувати на пост радісним вигуком (Yay — “здорово!” або “класно!”). Тим не менш, Facebook вирішила від нього відмовитися, оскільки не у всіх країнах розуміли його значення.

Новий значок стане першою тимчасової “реакцією” Facebook за три місяці. Після свята поставити зображення квітки буде не можна, але воно як і раніше буде відображатися під кожним записом.

Джерело: The Verge

Оставить ответ