Facebook “відправив” користувачів на місце вибуху в Пакистані

размещено в: Новости | 0
Facebook “відправив” користувачів на місце вибуху в Пакистані
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соцмережа Facebook помилково відправила тисячам користувачів у різних країнах світу повідомлення про те, що вони знаходяться поруч з місцем недільного теракту в Пакистані. Помилкові повідомлення, зокрема, отримали користувачі мережі в Росії, США і Великобританії.

Користувачів просили відзначити на своїй сторінці, що вони не постраждали, щоб заспокоїти друзів і родичів. “Ваше місце розташування ідентифіковано як місто Лахор в Пакистані. Ви постраждали від вибуху? — говорилося в повідомленні соцмережі. — Відповідайте, що “в безпеці”, якщо з вами все в порядку або ви знаходитесь далеко від цієї території”.

Щоб попередити запитання від знайомих, користувачам довелося публікувати пости про те, що вони дійсно не постраждали і знаходяться за тисячі кілометрів від Лахора, передає ТАСС.

“Ми активували сьогодні після вибуху “Перевірку безпеки” для Лахора в Пакистані, — заявив представник Facebook. — Але, на жаль, багато людей, що знаходилися далеко від цього місця, отримали повідомлення з проханням підтвердити, що з ними нічого не сталося. В даний час ми працюємо над вирішенням проблеми і приносимо свої вибачення всім, хто помилково отримав повідомлення”.

Вибух в одному з парків Лахора забрав життя щонайменше 50 чоловік — в основному жінок і дітей. Це дані влади провінції Пенджаб. ЗМІ з посиланням на поліцію називають інші цифри: 65 загиблих і близько 300 поранених, передає телеканал “Росія 24″. Смертник підірвався поряд з дитячими гірками. Людей навколо було багато — святкували католицьку Пасху. В якості вражаючих елементів терористи використовували металеві кульки. Відповідальність за теракт в Лахорі взяли на себе пакистанські таліби.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ