Facebook відхрестився від звинувачень у політичній заангажованості

размещено в: Новости | 0
Facebook відхрестився від звинувачень у політичній заангажованості
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Керівництво Facebook заперечує звинувачення у політичній упередженості. Віце-президент американської соцмережі обурено заявив, що відбір новинних матеріалів, які мережу публікує на сторінках користувачів, ведеться виключно об’єктивно, на основі науково розроблених алгоритмів, а не за велінням модераторів.

Скандал з американською соцмережею розгорівся в минулий понеділок після того, як мережевий ресурс Gizmodo опублікував розслідування, утверждавшее, що в новинному розділі Facebook “Трендинг топікс” закладено механізм відсівання непотрібних матеріалів. Gizmodo запевняло, що співробітники Facebook регулярно видаляють з стрічки новини, що представляють інтерес для консервативних користувачів.

“Ми керуємося правилами, які передбачають цілу серію стримувань і противаг, покликаних допомогти вибрати найважливіші і користуються популярністю новини незалежно від того, вписуються вони чи ні в ідеологічні рамки”, — запевнив віце-президент Facebook Джастін Осовски. “Facebook не дозволяє і не радить нашим рецензентам дискримінувати джерела (новин) за ознакою їх політичної спрямованості”, — резюмував віце-президент, зазначивши, що потенційні топ-новини у соцмережі визначаються на основі алгоритму, тобто формули”.

Головний редактор Gizmodo Кеті Драммонд ці пояснення не задовольнили, зазначає ТАСС. Вона не побачила в виправданнях Осовски нічого, що суперечило б обвинувальної публікації.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ