Facebook хоче навчитися читати думки

размещено в: Новости | 0
Facebook хоче навчитися читати думки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Facebook, провівши серію опитувань серед користувачів, змінила алгоритми ранжирування нових постів у “Хроніці”. Надалі новинна стрічка буде формуватися з меншим акцентом на кількісні показники, такі як “лайки”, коментарі і репости. Верхню частина “Хроніки” займуть ті записи, які, на думку соцмережі, з більшою ймовірністю хочуть побачити користувачі.

Нагадаємо, що пости в стрічці з’являються не в хронологічному порядку, а формуються за принципом значущості. Що важливо — вирішує сама Facebook. Раніше соцмережа вважала, що чим більше користувач взаємодіє з записами на певну тематику (ставить “лайки”, ділиться, коментує), тим частіше він хоче подібні пости.

Більш досконалий механізм отборта постів був упроваджений з урахуванням відгуків від фокус-групи Feed Quality Panel. Компанія щодня опитувала понад тисячі людей, пропонуючи їм оцінювати кожну запис від одного до п’яти балів, в залежності від проявленого до неї інтересу.

Нова методика, по суті, намагається вгадати бажання користувачів. Очікується, що вона дозволить очистити “Хроніку” від провокаційних заголовків і “вірусних” постів, які збирають багато “лайків” та коментарів, але можуть нецікаві користувачеві.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ