Facebook запускає п’ять альтернатив кнопці “лайк”

размещено в: Новости | 0
Facebook запускає п’ять альтернатив кнопці “лайк”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Facebook готується до міжнародного запуску функції Reactions, яка протягом останніх місяців тестувалася в деяких країнах. Як повідомив агентству Bloomber директор по продукту Кріс Кокс, протягом найближчих тижнів користувачі по всьому світу зможуть точніше висловити своє ставлення до тієї чи іншої публікації, поставивши один з п’яти нових смайликів.

На додаток до звичного значку Like, изображающему піднятий вгору палець, користувачі зможуть поставити сердечко (Love), виразити емоцію посмішкою (Haha), здивованим (Wow), сумний (Sad) або злим (Сердитися) смайликом. Спочатку до складу Reactions був включений ще один, шостий emoji, який дозволяв відреагувати на пост радісним вигуком (Yay — “здорово!” або “класно!”).

Тим не менш, від цього смайлика Facebook вирішила відмовитися, оскільки в шести країнах, де проводилося тестування, “не скрізь розуміли його значення”, сказав Кокс.

Нові емодзі будуть відображатися під записом внизу, поруч з лічильником кількості коментарів і натискань Like. Для того щоб вибрати один із значків, потрібно буде натиснути кнопку “лайк”.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ