Facebook заселить чат-ботів у Messenger

размещено в: Новости | 0
Facebook заселить чат-ботів у Messenger
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Наступного тижня компанія Facebook покаже новий інструмент, який дозволить розробникам створювати власних чат-ботів для Messenger, а також веб-плагіни для “живого чату”. Бот-платформа і API будуть представлені на конференції для розробників F8, яка пройде в Сан-Франциско з 12 по 13 квітня.

Як повідомляє TechCrunch з посиланням на “витекли” слайди презентації, віртуальні співрозмовники в месенджері Facebook будуть видавати не просто звичайний текст, а барвисті “картки” з інтерактивним інтерфейсом, кнопками і зображеннями. Взаємодіючи з ними, користувачі зможуть бронювати столики і купувати товари.

Напередодні у Facebook оголосили, що місячна аудиторія Messenger досягла 900 мільйонів чоловік. Компанія також дозволила використовувати “іменні” адреси (виду m.me/нікнейм) і додала функцію сканування QR-коду (як у Snapchat), щоб користувачам було простіше зв’язатися один з одним.

Чат-боти, до яких користувачі можуть звернутися з будь-яким проханням і миттєво отримати відповідь, — це новий гарячий тренд в IT-індустрії. Останнім часом до віртуальних помічників, які, можливо, коли-небудь замінять пошукові системи, виявляють дуже високий інтерес компанії різного калібру. Наприклад, кілька днів тому популярний в США месенджер Kik запустив магазин роботів з штучним розумом”, а Microsoft минулого тижня відкрила розробникам фреймворк Bot Framework SDK для створення автоматизованих програм.

Крім того, цілою плеядою чат-ботів планується “заселити” Skype. Один з них, приміром, дозволить призначити час доставки або забронювати готель на вихідні, а інший — допоможе людям з ослабленим зором описати емоції співрозмовника, а також зачитає текст з картинок.

Не відстає від конкурентів і російський “Яндекс”, який кілька днів тому випустив віртуального співрозмовника для месенджера Telegram. Відповідаючи на питання і просто розмовляючи з людиною, робот по імені @ya використовує дані від безлічі різних сервісів “Яндекса”, включаючи інтернет-пошук, “Афіша”, картинки, карти і т. п.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ