ФБР: спосіб злому iPhone непридатний до нових моделей

размещено в: Новости | 0
ФБР: спосіб злому iPhone непридатний до нових моделей
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Метод, до якого вдався Федеральне бюро розслідування (ФБР) США для отримання доступу до вмісту “айфона” терориста Саїда Фарука, який влаштував 2 грудня стрілянину в Сан-Бернардіно, непридатний до нових моделей смартфона Apple. Про це директор відомства Джеймс Комі розповів телеканалу CNN.

Спосіб, яким скористалося ФБР, не дозволяє розкрити iPhone 5S і більш пізні моделі. За словами Комі, інструмент працює тільки на дуже вузькому колі телефонів”.

Вважають, що зламати залишений на місці злочину iPhone 5С спецслужбам США допомогла ізраїльська компанія Cellebrite. Так, ФБР не знадобилася допомога Apple, яка навідріз відмовлялася від співробітництва з владою. В кінці березня позов до i-компанії був відкликаний, оскільки до відомства звернулася якась “третя сторона”, запропонувавши допомогу в розблокування iPhone.

Можливо, Cellebrite змогла витягти дані з “айфона” терориста, скориставшись NAND-дзеркалювання. Метод полягає в тому, щоб клонувати весь вміст флеш-пам’яті пристрою, перебрати кілька комбінацій пароля, а в разі невдачі, після того як захисний механзім iOS видалить всі дані, відновити копію.

В iPhone 5S, який вийшов у 2013 році, Apple впровадила 64-розрядний процесор A7 з спецразделом Secure Enclave, в якому зберігаються зашифровані дані (у тому числі образи відбитків пальців для сенсора Touch ID). Чіп реєструє будь-які спроби входу, тому спосіб клонування даних з подальшим відновленням до нього непридатний.

Джерело: CNN

Оставить ответ