Firefox для iOS став безпечнішим

размещено в: Новости | 0
Firefox для iOS став безпечнішим
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Mozilla розмістила в App Store велике оновлення браузера Firefox, що робить його більш безпечним. Версія 2.0 додає на “айфони” виправлення помилок, поліпшення продуктивності, а також новий менеджер паролів, який дозволяє знаходити будь-які записи, збережені локально або в “хмарі” Firefox Account, фільтрувати їх і відредагувати.

Ще одна важлива функція — підтримка швидких дій 3D Touch (на iPhone 6S/6S Plus). З зусиллям натиснувши на значок Firefox, можна відкрити останню відвідану закладку, запустити нову “приватну” або звичайну вкладку. Підтримка Peek and Pop дозволяє предпросматривать посилання і виконувати з ними різні дії, наприклад додавати до списку для читання, копіювати URL або закривати вкладку.

Таким чином, замість того щоб переходити по посиланнях і чекати завантаження, користувачам достатньо затиснути палець на вкладці меню і переглядати вміст веб-сторінок, як в Safari. Крім того, Firefox інтегрувався з Spotlight, що дозволяє відкривати сайтів відразу з пошукового рядка в iOS.

Новий Firefox вже доступний для завантаження. Наступний реліз iOS-додатку Mozilla очікується в кінці березня або початку квітня.

Джерело: Firefox (iTunes)

Оставить ответ