Flash знайшли небезпечну вразливість

размещено в: Новости | 0
Flash знайшли небезпечну вразливість
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Adobe випустила екстрене оновлення свого мультимедійного плагіна Adobe Flash Player. Латка закриває дірку”, яка дозволяє зловмисникам запускати на комп’ютері шкідливий код. Що важливо, повідомив розробник, уразливість вже “активно використовується” для “цілеспрямованих атак”, тому патч слід встановити як можна швидше.

Як говориться в описі позачергового бюлетеня безпеки (CVE-2016-1010), реліз виправляє критичні помилки в таких продуктах Adobe, Flash Player для Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer 11 і Linux, а також AIR Desktop Runtime і AIR for Android. Апдейт можна завантажити з центру завантажень Adobe.

Плагіни Flash відомі своєю нестабільністю, а також регулярно виявляються в їх системі безпеки уразливими. Багато в чому через це великі IT-компанії поступово відмовляються від технології Adobe, яка раніше широко використовувалася для виведення мультимедійного вмісту в браузерах.

У вересні минулого року браузер Chrome почав блокувати деяку Flash-рекламу, а Mozilla — розробник Firefox — пообіцяла усунути підтримку плагіна Adobe до кінця 2016-го. Від Flash дистанціюється і сама Adobe, яка нещодавно перейменувала Flash Professional, інструмент для створення Flash-контенту, Adobe Animate.

Затятим противником технології Adobe, нагадаємо, був засновник Apple Стів Джобс, який критикував Flash за повільність, швидкий витрата заряду акумулятора і непридатність для сенсорних дисплеїв. В результаті застосування Flash “яблучної” продукції було заблоковано.

Джерело: блог Adobe

Оставить ответ