Foodmap – це зручний додаток з відгуками та оцінками відвідувачів усіх закладів Росії

размещено в: Новости | 0
Foodmap – це зручний додаток з відгуками та оцінками відвідувачів усіх закладів Росії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Якщо ви потрапили в Росію і не знаєте, де можна смачно поїсти, то завантажуйте на свій смартфон зручне російське додаток Foodmap, на якому перебувають заклади Росії з відгуками та оцінками від відвідувачів. Це додаток створюють і поповнюють новими общепитами не власники кафе, ресторанів та інших громадських місць, а самі відвідувачі, які побували у тому чи іншому кафе. Таким чином, Фудмап допоможе вибрати найкращий, на думку звичайних обивателів, заклад, в якому подають смачні страви. Крім відгуків і оцінок, додаток являє собою свого роду карту, за допомогою якої ви зможете швидко знайти дорогу в той чи інший ресторан. За допомогою цього додатку можна знайти заклад, в якому готують шаурму, шашлик та інші страви.

Для того щоб здійснити пошук потрібно буде налаштувати всі фільтри, вказавши цінову політику закладу, місто, в якому ви знаходитесь, тип закладу, їду і так далі. Щоб оглянути вибране додатком місце, потрібно відкрити результати пошуку на карті. На ній ви побачите адресу кафе і його рейтинг, який визначається смайликами (емодзі). Якщо бачимо біля кафе сумне обличчя, то це заклад точно не входить в десятку кращих. Якщо бачимо на карті посмішку до вух, то заклад можна відвідати, після чого залишити і свій відгук.

Для цього знадобиться хвилина особистого часу. Щоб поставити свою оцінку придорожнього кафе, кіоску з шаурмою та іншій точці, де подають готові страви, потрібно вибрати значок «Додати». Також можна вказати це місце на карті. Після того закладу присвоюється певний вид emoji, який вибирається із запропонованих смайликів. На додаток до всього можна залишити свій опис ресторану, коментар до нього і завантажити фотографію. Завдяки цьому у наступного відвідувача буде загальне уявлення про те чи іншому закладі. Також людина буде знати, яке блюдо краще не замовляти хоча, як відомо, на смак і колір товаришів немає.

Адреса кафе можна поставити вручну, але він виставляється автоматично. Особливістю цього додатка є те, що його заповнюють самі користувачі, а не власники ресторанів. Також тут відсутній модератор, тому вам доведеться змиритися з граматичними помилками і навіть нецензурними виразами. Пам’ятайте про те, що свої відгуки залишають звичайні люди, які можуть бути не зовсім вихованими. Зате тут все чесно. На даний момент в Foodmap відзначено більше шести тисяч місць громадського харчування в 23 різних країн світу.

Оставить ответ