Фото нового iPhone опублікували на інтернет-форумі

размещено в: Новости | 0
Фото нового iPhone опублікували на інтернет-форумі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Фотографія, на якій нібито зображено ще не анонсований смартфон Apple, була опублікована напередодні одним з користувачів форуму One More Thing. Якщо вірити джерелам в компанії, пристрій, що є вдосконаленою версією iPhone 5s, офіційно представлять в березні.

Новий апарат на знімку розміщений поруч з iPhone 5. При цьому по дизайну він більше нагадує iPhone 6 – кнопка включення переміщена з верхнього торця корпусу на праве ребро, кнопки регулювання гучності стали витягнутими і злегка зменшилися в розмірах. Ребра корпуса стали більш округлими, а захисне скло екрану похило закруглено до країв.

Фото “iPhone 5se” з нідерландської форуму OneMoreThing.nl

Є підстави припускати, що фотознімок є справжнім і на ньому дійсно зображений або фінальний варіант iPhone 5se, або один з прототипів. У минулі роки той же джерело викладав достовірні фотографії екрану iPad Air 2 і корпусу iPad Air.

За даними видання 9to5mac, який посилається на власні джерела, iPhone 5se буде анонсований в березні. Пристрій отримає 4-дюймовий екран того ж дозволу, що і в iPhone 5s, процесор і камери від iPhone 6, а комунікаційні чіпи – від iPhone 6s. Пристрій також оснастять чіпом NFC для підтримки платіжної функції Apple Pay і функцією “ожилих фото” Live Photos. Правда, сенсорами, що вимірюють силу натискання на екран, як в iPhone 6s, новинка оснащена не буде.

Пристрій займе місце iPhone 5s у лінійці Apple і буде продаватися за такою ж ціною. В офіційному інтернет-магазині Apple iPhone 5s продається зараз за 36 990 рублів за 16-гігабайтну і 40 990 рублів за 32-гігабайтну модель.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ