Фотододаток Prisma офіційно вийшла на Android

размещено в: Новости | 0
Фотододаток Prisma офіційно вийшла на Android
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На платформі Android відбувся офіційний реліз програми Prisma, яка перетворює фотографії в “картини” за допомогою нейронних мереж і алгоритмів машинного навчання. Новинка вже доступна для завантаження з магазину Google Play. Бета-версія програми вийшла минулого тижня.

Prisma — це нова програма для iPhone, яка обробляє зображення на основі технологій нейронних мереж. Вона була випущена 11 червня, і за короткий час стала хітом магазину App Store в десятках країн.

Додаток примітно тим, що на льоту перетворює фотографії в шедеври мистецтва, роблячи їх схожими на полотна знаменитих художників. Prisma стилізує рядовий знімок під картину Едварда Мунка, Марка Шагала чи Пабло Пікассо, або перемальовує його в стилі графіті, мозаїчного вітража або олівцевого начерку. Функції програми для Android ідентичні iOS-версії.

Читайте також: Російське додаток на льоту стилізує фото під шедеври мистецтва

iOS-версія Prisma лідирує в чартах магазину App Store більш ніж в 40 країнах. Як раніше розповів співзасновник компанії Олексій Моїсеєнко, додаток завантажили понад 7,5 мільйона разів, а користуються ним близько 1,5 мільйона чоловік в день. За його словами, незабаром у Prisma з’явиться підтримка відео, 360-градусні зображення і нові “фільтри” для перетворення фотографій.

Джерело: Prisma (Google Play)

Оставить ответ