Фотододаток Prisma виходить на Android

размещено в: Новости | 0
Фотододаток Prisma виходить на Android
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Мобільний додаток Prisma, яке на льоту перетворює фотографії в шедеври мистецтва, роблячи їх схожими на полотна знаменитих художників, сьогодні стане доступний на Android-пристроях. Користувачі, які хочуть завантажити бета-версію першими, повинні зайти на сайт prisma-ai.comнатиснути на кнопку Sign up for news, вказати ім’я та адресу електронної пошти.

Як повідомив сайту The Next Web співзасновник Prisma Labs Олексій Моїсеєнко, посилання для скачування програми почнуть відправляти пізніше сьогодні, 19 липня. Судячи з скріншотам, Android-версія Prisma буде мало чим відрізнятися від версії для iOS.

Читайте також: Російське додаток на льоту стилізує фото під шедеври мистецтва

Prisma — це нова програма для iPhone, яка обробляє зображення на основі технологій нейронних мереж. Вона була випущена 11 червня, і за короткий час стала хітом магазину App Store в десятках країн. Через кілька тижнів після релізу в команду російських розробників вклався інтернет-холдинг Mail.Ru Group.

iOS-версія Prisma лідирує в чартах магазину App Store більш ніж в 40 країнах. Додаток завантажили понад 7,5 мільйона разів, а користуються ним близько 1,5 мільйона чоловік в день. Як сказав Моїсеєнко, незабаром в Prisma з’явиться підтримка відео, 360-градусні зображення і нові “фільтри” для перетворення фотографій.

Раніше в липні на Android-смартфонах вийшла програма Mlvch (“Малевич”), яка також задіє технології штучного інтелекту для художньої обробки фото.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ