Фоторепортаж: Samsung CIS Forum 2016 в Лісабоні

размещено в: Новости | 1
Фоторепортаж: Samsung CIS Forum 2016 в Лісабоні
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Провідний світовий виробник електроніки і побутової техніки, компанія Samsung, провела в Лісабоні CIS Forum 2016. Щорічний захід є, з одного боку, «виставкою досягнень» корейської компанії, з іншого – майданчиком для діалогу з партнерами з Росії і інших країн СНД.

Представники Samsung, які відповідають у російському підрозділі за різні категорії продуктів, розповіли про найсвіжіші новинки і плани на майбутнє. А директор корпоративних відносин Сергій Пєвнєв відзвітував про досягнення у сфері корпоративної відповідальності – реалізації освітніх і благодійних програм.

В Samsung розповіли, як технології компанії допомагають вчитися тисячам дітей, які перебувають на тривалому лікуванні. Проходять антираковую терапію школярам доводиться проводити тижні в стерильних боксах, але це не заважає їм вчитися дистанційно за допомогою програми Samsung School.

Пристрої Samsung отримали нові функції, що допомагають користуватися ними людям з обмеженими можливостями. Голосовий помічник прочитає вголос відображаються на екрані пункти меню, а функція розпізнавання звуків сповістить слабочуючих про те, що заплакала дитина або подзвонили у двері.

Ринок смартфонів уже не буде, як колись, дивувати рекордними темпами зростання продажів і приносили нечуваний прибуток. Тому в Samsung прагнуть досліджувати нові ніші, де компанія може стати лідером – наприклад, пристрої “Інтернету речей” (IoT). Головне, підкреслив директор напрямку розумною побутової техніки Samsung Electronics Ен Хо Чой – щоб смартфони, пральні машини, холодильники та інші гаджети взаємодіяли один з одним і користувачем максимально просто і природно.

Одне з розумних пристроїв нового покоління – “біопроцесор” Samsung. Чіп в змозі відслідковувати такі показники як частка жиру в масі тіла, маса м’язів, частота серцевих скорочень, температура шкіри і рівень стресу (потовиділення). Пристрої з “биопроцессором” повинні з’явитися у продажу в першій половині 2016-го – причому розроблені не тільки Samsung, але і іншими компаніями, які вирішили ліцензувати технологію.

CIS Forum 2016 Samsung вибрала, щоб анонсувати для ринку СНД показану раніше на CES новітню лінійку телевізорів надвисокого дозволу SUHD TV. Головні особливості новинок – дисплей з технологією “квантових точок” (Quantum Dot Display), що забезпечує максимально природне, насичене і яскраве зображення, безрамковий вигнутий дизайн і простота управління доступом до розважального контенту. Телевізори лінійки підтримують відображення HDR-контенту і мають яскравість 1000 ніт.

Обрізатися поки не обріжеш, але не так давно подібна товщина була характерна скоріше для смартфонів, ніж для телевізорів.

На відміну від більшості конкуруючих моделей, ззаду нові флагманські телевізори Samsung виглядають так само добре, як і спереду.

У Лісабон Samsung привезла і свою гордість – вигнутий телевізор дозволу 8K з екраном діагоналлю 98 дюймів.

Пральні машини теж не чужі інновацій. Новинка Samsung – технологія Add Wash, допомагає шкарпеткам не залишатися на самоті. Користувач може додати білизну вже після запуску програми прання практично в будь-який момент. Досить відкрити спеціальний люк.

Система охолодження Twin Cooling Plus в нових холодильниках Samsung використовує два незалежних повітряних потоку. Це означає, що охолодженням морозильної і холодильної камер можна управляти окремо. Наприклад, їдучи у відпустку, можна залишити включеної лише морозилку. Або, якщо продуктів в холодильнику мало, перевести в морозилку режим холодильної камери і, відключивши основне відділення, не витрачати зайвого електрики.

Крім того, Twin Cooling Plus забезпечує для кожного відділення холодильника потрібні умови, не даючи, наприклад, фруктам втрачати вологу і запобігаючи утворенню льоду в морозиві.

Роботи-пилососи Samsung стають не тільки розумніше, але і могутніше. POWERbot Turbo, анонсований на виставці CES на початку року, забезпечує в 70 разів більш високу силу всмоктування, ніж флагманські моделі конкурентів. А вбудований модуль Wi-Fi дозволяє користувачеві віддалено програмувати пилосос або навіть безпосередньо керувати пересуваннями з допомогою смартфона додатки.

У програмі відображається формована пилососом карта приміщень, кожна кімната отримує свою назву, після чого можна дати пристрою команду прибрати саме її.

Свіжих новинок мобільної електроніки на CIS Forum 2016 Samsung показувала трохи – крім торішніх флагманів і анонсованих у грудні і вже у всю продаються в Росії апаратів A-серії найбільший інтерес викликає планшет TabPro S. Це 12-дюймовий пристрій (матриця Super AMOLED з роздільною здатністю 2160 на 1440 точок) працює на Windows 10 і оснащується обкладинкою-клавіатурою з механічними клавішами. По суті TabPro S – повноцінний комп’ютер на двоядерному процесорі Intel Core M, оснащений 4 ГБ оперативної і 128 ГБ вбудованої пам’яті, а також LTE-модулем для швидкісного підключення до Інтернету.

Цікавила учасників форуму і віртуальна реальність. Створений у співпраці з Oculus шолом Gear VR працює в тандемі з однією з чотирьох сумісних моделей смартфонів Samsung – Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ або Galaxy Note 5. Ймовірно, сумісні також будуть і флагманські новинки, офіційного анонсу яких варто чекати зовсім скоро – в найближчу неділю.

Один ответ

  1. Григорий

    Очень большое расстояние между PW и 52 ° от при покупке офиса два года назад изменил набор железа на еще один, на расстоянии … и я думаю, что у нас есть большая разница. Кажется, в зарубежных странах это стало обычным делом, но в Японии еще не превратилась в окружающую среду, например, как это на самом деле используется.