Foxconn крупно заощадила на купівлю Sharp

размещено в: Новости | 0
Foxconn крупно заощадила на купівлю Sharp
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Поради директорів тайвааньской Foxconn Technology Group і японської Sharp схвалили план поглинання останньої. Сума, кторую доведеться заплатити збирачу iPhone за великого виробника електроніки та комплектуючих, до моменту схвалення угоди помітно зменшилася – з 6,24 до 3,5 млрд доларів.

Sharp в останні роки безуспішно намагалася повернути прибутковість свого бізнесу, накопичивши значні борги. Альтернативою поглинанню з боку Foxconn був запропонований приватно-державної Innovation Network Corporation of Japan план реструктуризації, що передбачає розділ фірми. Керівництво, однак, волів “продатися” іноземцям, але зберегти Sharp як єдине ціле.

В результаті угоди, про планування якій стало відомо раніше в цьому році, Foxconn стане власником одного з найбільших в світі виробників дисплеїв для смартфонів, планшетів і ноутбуків. Голова ради директорів Foxconn Террі Гоу прагне розширити бізнес своєї компанії, перетворивши її з просто складальника у виробника ключових компонентів для споживчої електроніки.

Поглинання Sharp тайванська компанія задумала ще чотири роки тому, повідомляло раніше агентство Bloomberg. Тепер тайванці зможуть поборотися з такими конкурентами, як Samsung Display, LG Display і ЙДИ за ринок високоякісних рідкокристалічних і OLED-панелей.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ