Galaxy S7: перше “живе” фото

размещено в: Новости | 0
Galaxy S7: перше “живе” фото
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В’єтнамський сайт Review Dao виклав фотографію, на якій вперше “вживу” представлений ще не анонсований флагманський смартфон Galaxy S7. Знімок, на якому зображена майбутня новинка Samsung, виглядає справжнім і не суперечить попереднім “витоків”: корпус пристрою злегка закруглений, а на його задній кришці не видно “горбата” камера.

Читайте також: Galaxy S7: все, що відомо про майбутній флагман Samsung

Раніше в Інтернет потрапляли досить достовірні картинки Galaxy S7, однак, незважаючи на пил, тіні, відображають поверхні та інші реалістичні деталі, вони були не справжніми фотографіями, а 3D-рендерами, створеними на комп’ютері за мотивами чуток. Тим не менш, на знімку Review Dao, ймовірно, зображений прототип флагмана Samsung, оскільки його кришка виконана з пластика, а не скла.

Навіть якщо і так, джерело в’єтнамської ресурсу, який заслужив репутацію за достовірні в минулому “витоку”, не викликає сумнівів. Exynos-версія чіпа, використовуваного в Galaxy S7, на 15% продуктивніше, а обидві моделі новинки (з процесорами Exynos і Qualcomm) будуть комплектуватися цифро-аналоговим перетворювачем професійного рівня SABRE 9018 — як у LG V10.

За даними Review Dao, час роботи від акумулятору Galaxy S7 знаходиться “на рівні з торішньої лінійкою Note”, а батарея зможе заряджатися з 0 до 80% всього за півгодини. Новинці також пророкують водонепроникний корпус, 12-мегапіксельний фотосенсор з діафрагмою F/1.7 і технологією BRITECELL.

У В’єтнамі Galaxy S7 нібито буде продаватися за 16,49 мільйона донгів (близько 740 доларів), а S7 edge — за 19,9 мільйона (майже $890). На місцевому ринку новинку повинні представити 3 березня, а в продаж вона надійде 18 числа того ж місяця. У США і Європі, згідно більш раннім чуток, реліз апарату старует тижнем раніше, 11 березня.

Як очікується, анонс Galaxy S7 відбудеться на конференції Galaxy Unpacked 2016, запланованої на 21 лютого. На ній, крім флагманських смартфонів, може бути представлена панорамна VR-камера Gear 360.

Джерело: Review Dao

Оставить ответ