Giphy Keys: iOS-клавіатура з “гифками”

размещено в: Новости | 0
Giphy Keys: iOS-клавіатура з “гифками”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільша бібліотека “гифок” Giphy випустила віртуальну клавіатуру для iOS, яка дозволяє відправляти анімовані GIF-зображення з будь-якого додатку, включаючи месенджери, Snapchat, iMessage і соціальні мережі. Програму можна безкоштовно завантажити з App Store.

Користуватися Giphy Keys так само просто, як Emoji-клавіатурою, що дозволяє спілкуватися за допомогою смайликів. Після установки потрібно зайти в “Настройки” — “Загальні” — “Клавіатура” — “Клавіатури” і підключити нову iOS-клавіатуру. Далі, натиснувши на значок з глобусом в нижньому лівому кутку, можна буде відкрити інтерфейс Giphy Keys і вставляти “гифки” в якості звичайного тексту.

У програмі передбачено пошук картинок і мемів на будь-який випадок, а також секція з найпопулярнішими “гифками”. Щоб вставити зображення, потрібно просто тапнути по сподобалася картинці, після чого вона буде скопійовано в буфер обміну.

Минулого місяця Giphy випустила повноцінний Android-клієнт. Програма дозволяє швидко знайти підходящу для будь-якої ситуації “діфку” і поділитися нею через СМС, електронну пошту та месенджери, або просто розважитися, розглядаючи смішні картинки.

Крім мобільних додатків, Giphy доступний в якості веб-версії, розширення для браузера Chrome (з підтримкою прямої публікації в Gmail, Facebook і Twitter) і плагіна до Slack.

Джерело: Giphy Keys (iTunes)

Оставить ответ