ГК «РТЛ Сервіс» представила продукт для створення промислових беспрорводных Wi-Fi мереж

размещено в: Новости | 0
ГК «РТЛ Сервіс» представила продукт для створення промислових беспрорводных Wi-Fi мереж
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

ГК «РТЛ Сервіс» представляє продукт «RealTrac Промисловий Wi-Fi», який дозволяє організувати бездротову мережу промислового підприємства. Обладнання буде стабільно працювати навіть в важких умовах промислових підприємств.

Ключова перевага продукту — промислова бездротова мережа передачі даних в умовах промислового підприємства з можливістю підключення систем обміну даними, відеоспостереження і телефонії. Також система дозволяє об’єднати комп’ютери, ноутбуки і смартфони персоналу в єдину інформаційну мережу і отримувати доступ до інформаційних систем з будь-якої точки підприємства.

Промислове виконання корпусів обладнання за стандартом IP67 дозволяє точок доступу забезпечувати високу якість сигналу навіть перебуваючи під дощем, а пил не зможе проникнути всередину корпусу і вплинути на його роботу. Розширений температурний діапазон дозволяє працювати при температурах від -40 до +60 градусів Цельсія: перепади в рамках цих меж не впливають на якість зв’язку.

Обладнання зібрано так, що навіть найсильніші вібрації і трясіння не завадять його нормальній роботі: захищений корпус і розумна компонування схем дозволить продовжити термін служби точки доступу. Пристрої, що входять до складу продукту, володіють захистом від електромагнітних полів та короткочасних стрибків напруги, що дуже важливо при експлуатації на промислових об’єктах.

Микола Сергєєв, генеральний директор ГК «РТЛ Сервіс»: «Створивши «RealTrac Промисловий Wi-Fi», ми запропонували клієнтам сучасний продукт для організації бездротової мережі, який враховує важкі умови експлуатації телекомунікаційного обладнання і при цьому буде забезпечувати високу якість роботи мережі. При цьому ми пропонуємо рішення, оптимальне по співвідношенню ціни і якості, що і цінують наші клієнти при використанні нашого обладнання для вирішення бізнес-завдань на своїх підприємствах».

Продукт вже використовують АТ «Arhangel’skgeoldobyča» (Лукойл), болгарське підприємство по видобутку міді Ellatzite-MED AD, «Поліметал» Албазино (видобуток золота), австралійське підприємство Newcrest Telfer Mine з видобутку золотий і мідної руди, а також ряд інших компаній.

Детальна інформація про продукт «RealTrac Промисловий Wi-Fi» і про те, як з його допомогою можна побудувати мережу підприємства, доступна на сайті групи компаній «РТЛ Сервіс».

Оставить ответ