Глава Apple відправиться в Китай

размещено в: Новости | 0
Глава Apple відправиться в Китай
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Генеральний директор Apple пізніше в цьому місяці відвідає Пекін. Там глава компанії зустрінеться з високопоставленими чиновниками та іншими посадовими особами, в тому числі відповідальними за державну пропаганду. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на обізнані джерела.

Візит Кука пов’язують з тиском на Apple, що посилилися в останні тижні. До недавнього часу вона була однією з небагатьох іноземних фірм в Китаї, успішно нарощують вплив і частку ринку під заступництвом місцевих властей. Проте минулого місяця, під тиском китайських регуляторів, американський IT-гігант був змушений закрити сервіси iTunes Movies для перегляду кіно і читання книг iBooks.

Більше того, на цьому тижні Apple втратила ексклюзивні права на використання товарного знаку iPhone в Китаї. Такий вердикт виніс місцевий суд, дозволивши виробнику виробів зі шкіри Xintong Tiandi і надалі випускати продукцію під брендом, збігається з назвою популярного смартфона.

Apple зазнає невдачі і на глобальному ринку. У II-му кварталі обсяги продажів “яблучних” пристроїв скоротилися вперше з 2003 року, також вперше в історії впали продажі “айфонів” — головного продукту компанії, що приносить їй велику частину прибутку (близько 65%).

Виручка i-виробника знизилася в тому числі в КНР — на другому за величиною ринку Apple після США. Раніше компанія, на відміну від переважної більшості інших американських фірм, користувалася на ньому особливими привілеями, однак ці часи, схоже, вже пройшли. За даними The Guardian, Кук має намір обговорити ситуацію з керівництвом уряду і лідерами комуністичної партії, щоб спробувати повернути Apple колишні позиції.

Джерело: The Guardian

Оставить ответ