Глава Google підтримав Apple в суперечці з урядом США

размещено в: Новости | 0
Глава Google підтримав Apple в суперечці з урядом США
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Генеральний директор входить в холдинг Alphabet Inc. пошуковика Google, Сундар Пичаи, публічно підтримав Apple в суперечці з урядом США. У “яблучної” компанії вимагають вбудувати в iOS “закладку”, яка б дозволила правоохоронним органам обходити криптозахист iPhone і iPad.

Пичаи погодився, що порушена Тімом Куком у вчорашньому листі до користувачів” тема надзвичайно важлива. “Примус компаній до злому [власних пристроїв] може порушити право користувачів на недоторканність приватного життя”, – написав глава Google.

1/5 Important post by @tim_cook. Forcing companies to enable hacking could compromise users’ privacy

— sundarpichai (@sundarpichai) 17 лютого 2016

За словами Пичаи, IT-компаній не проти надавати правоохоронним органам дані користувачів, коли на це є отриманий законним шляхом ордер. Однак вимагати від компаній активувати для спецслужб можливість злому пристроїв і доступу до даних на них – зовсім не те ж саме. Глава Google також повторив слова Тіма Кука про “небезпечний прецедент”, який намагаються створити влади США.

2/5 We know that law enforcement agencies and intelligence face significant challenges in protecting the public against crime and terrorism

— sundarpichai (@sundarpichai) 17 лютого 2016

3/5 We build secure products to keep your information safe and we give law enforcement access to data based on valid legal orders

— sundarpichai (@sundarpichai) 17 лютого 2016

4/5 But that’s wholly different than requiring companies to enable hacking of customer devices & data. Could be a troubling precedent

— sundarpichai (@sundarpichai) 17 лютого 2016

5/5 Looking forward to a thoughtful and open discussion on this important issue

— sundarpichai (@sundarpichai) 17 лютого 2016

Глава Apple Тім Кук напередодні опублікував лист, в якому виклав свою точку зору на проблему. Він назвав вимоги силовиків “небезпечним прецедентом” і закликав власників пристроїв Apple до публічної дискусії з владою з питання шифрування в електронних пристроях.

Влада США висунули вимоги до Apple після того, як ФБР протягом двох місяців безуспішно намагався обійти захист смартфона, знайденого 2 грудня на місці злочину в Сан-Бернардіно (штат Каліфорнія). В результаті стрілянини, що сталася на території центру для людей з обмеженими можливостями, загинуло 14 осіб. Імовірно, iPhone належав одному із стрільців, однак ФБР не вдалося витягти з нього дані.

Джерело: @sundarpichai

Оставить ответ